Netoli vingiuoto ąžuolo yra žalias piešinys prie patarlės. Kaip etapais piešti žalią ąžuolą prie jūros naudojant pieštuką

Netoli vingiuoto ąžuolo yra žalias piešinys prie patarlės.  Kaip etapais piešti žalią ąžuolą prie jūros naudojant pieštuką
Netoli vingiuoto ąžuolo yra žalias piešinys prie patarlės. Kaip etapais piešti žalią ąžuolą prie jūros naudojant pieštuką

Ilmira Grigorievskaya

Tikslas: Išmok suprasti grožinės literatūros kūrinys, galėsite pasirinkti iš kelių pažįstamų pasakos personažas, jūsų piešinio siužetas.

Padėkite piešinį ant viso lapo, pabrėžkite pagrindinį dalyką spalva, forma. Stiprinkite gebėjimą teisingai atskirti ir naudoti spalvas. Visus darbo etapus atlikite iš eilės. Darbo atlikimas iki galo. Gebėti įvertinti savo ir bendražygių darbą. Ugdyti estetinį suvokimą.

Parengiamieji darbai: susipažinti pasakos A.... SU. Puškinas. Piešti personažus iš pasakų A... SU. Puškino ir rusų liaudies pasakos... Nagrinėjamos iliustracijos pasakosžiūrint animacinius filmus. Piešinių parodos dekoravimas pagal pasakos A.... SU. Puškinas(darbas vaikai, tėvai ir globėjai).

Medžiaga: akvarelės dažai, teptukai, pieštukai, stiklainiai su vandeniu, servetėlės, popierius, flanelografas, brėžinių pavyzdžiai, vokas su mįslėmis.

Pamokos eiga

Pedagogas: Vaikinai, pasisveikinkite su svečiais. Dabar atsisėskime ir atidžiai klausykimės. Dabar mes turime pamoką piešimas.

Šiandien kviečiu jus į kelionę nuostabi šalis, kurio nėra jokiame pasaulio žemėlapyje, kuriame viešpatauja taika, gerumas, grožis ir kur tampa neįmanoma. Net mirtis atsitraukia, jei ateina į pagalbą ištikimi draugai... Jūs, žinoma, atspėjote, kad siūlau jums keliauti į šalį pasakos.

Pasaka arba vienas žmogus gali komponuoti - tada jis vadinamas autoriaus, arba žmonės, perduodantys tai iš lūpų į lūpas. Toks pasaka vadinama liaudies... Jūs ir aš taip pat pažįstame liaudies pasakos ir autorės.

Dabar aš jums parodysiu vieno didžiausio rusų poeto portretą, o jūs pasakykite, koks jo vardas.

Portretinis ekranas ir atsakas vaikai

Šiemet visai šaliai sukanka 214 metų, kai gimė didysis rusų poetas A.S. Puškinas... Visi jį pažįsta, nors gyveno ilgai. Ir jie jį pažįsta, nes jis parašė daug eilėraščių ir pasakos kad tiek suaugusieji, tiek vaikai mėgsta skaityti. Ištisus metus kalbėjome apie šio nuostabaus poeto gyvenimą ir kūrybą, perskaitėme jį visą pasakos ir įsiminė iš mūsų mėgstamas eiles pasakos, dažytos kai kurie epizodai iš pasakos kuri tau labiausiai patinka.

Taip, vaikinai, šį rytą, kai eidavau į darbą, paštininkas padavė man didelį voką ir paprašė tiksliai atplėšti jį per pamoką piešti savo grupėje... Pažiūrėkime, kas jį atsiuntė ir ką jis sako.

Koks keistas grįžimo adresas. Klausykis ir paragink mane:

Turėti Lukomorya žaliasis ąžuolas,

Auksinė grandinė ant to ąžuolo,

O dieną ir naktį katė yra mokslininkas

Viskas sukasi grandine.

Taigi paaiškėja, kad tai katė - mokslininkas atsiuntė mums šį voką. Kas išrado šią katę?

Atsakymai vaikai

Dabar atidarykime ir pažiūrėkime, kas slypi šiame voke. Čia yra laiškas.

„Sveiki vaikai! Kadangi pats negaliu atvykti pas jus, siunčiu jums savo portretą. Tai nėra paprasta, bet stebuklinga. Katė, kuri ant jo nupiešta aš... Pažiūrėsiu į tave ir pamatysiu, kaip tu žaidi, gyveni, dirbi savo grupėje. Siunčiu jums mįsles ir tikrai noriu sužinoti, ar galite atspėti, kurią šios pasakų eilutės, taip pat brėžiniai pasakos.

1) Vėjas vaikšto jūra

Ir valtis ragina toliau.

Jis bėga sau bangomis

Ant pripūstų burių.

2) Gyveno senis su savo sena moterimi

Prie labai mėlynos jūros.

Senis žvejojo ​​su tinklu,

A senutė verpė verpalus.

3) Gyveno - buvo pop

Stora kakta ...

4) Ir mergina

Šamakano karalienė,

Viskas šviečia kaip aušra

Tyliai sutiko karalių

5) Mano šviesa, veidrodis, pasakyk man

Taip, praneškite visą tiesą:

Aš pati mieliausia pasaulyje,

Visi skaistalai ir baltesni “.

Vaikai spėja pasakos ir parodyti jiems piešinius.

Štai ką dar rašo katė - mokslininkas:

„Noriu, kad vaikai patys ant jų pieštų piešinius pasakos, atsiuntė juos pas mane Lukomorye, ir aš išrinksiu geriausius ir įdėsiu juos į naują knygą “.

Vaikai duoda sutikimą piešti savo piešinius ir pasirinkti temą.

Fizinis lavinimas.

Pagalvokite, vaikai, iš kurio epizodo pasakas geriau rinktis, apibrėžti foną, spalvą. Galite naudoti paprastus pieštukus ir dažus. Jei bus teisingai naudoti šiuos instrumentus, jie taps puikiais pagalbininkais jums, taip pat muzika, kuri skambės pamokoje.

Įgalinti gramofoną.

Darbo metu atkreipkite dėmesį vaikus prie stendo su brėžiniais pagal pasakos, patarkite, kokius metodus geriausia naudoti.

Darbo pabaigoje kartu su vaikais atlikite darbo analizę. Nuspręskite, kuriuos piešinius jie įdėtų į būsimą knygą.

Vaikų nupieštas medis paprastai susideda iš trijų dalių: kamieno, šakų ir žalumynų. Kad medis būtų atpažįstamas paveikslėlyje, pakanka dviejų jo komponentų. Žiemos kraštovaizdyje nėra lapų, o vasaros kraštovaizdyje šakos dažnai paslėptos už tankios lapijos. Lengviausias būdas pieštuku piešiamas ąžuolas- galingas, plintantis, su turtinga karūna. Bet vieno ąžuolo turbūt neužtenka, tad pridėkime prie jo giles.

Kaip žingsnis po žingsnio piešti ąžuolą?

Keturi žingsniai - ir baltame puslapyje pasirodo ąžuolas. Dar dvi - netoliese krenta gilė. Pasitarkite su savo vaiku! Ši nuotrauka pavyks pirmą kartą.

  • Didelio medžio kamienas. Jis nebus tolygus ir dar labiau simetriškas: gamtoje ąžuolai įgauna labai keistų formų. Kaip paaiškėja, vaikas piešia kontūrus ant popieriaus, tegul jis lieka.

  • Iš viršaus kamienas pereina į šakas. Mes juos apibūdiname dideliu lanku viduryje ir dviem erkėmis išilgai kraštų. Dabar kiekvienas, žiūrintis į paveikslėlį, atskirs medį, nors jis dar nebaigtas.

  • Mes apribojame karūną mažomis "garbanomis". Lajos aukštis yra lygus kamienui arba didesnis (mes vaizduojame seną medį).

  • Nubrėžkite šakas tomis pačiomis banguotomis linijomis. Tuščiaviduris voverėms taip pat tiktų, tačiau kol kas nesunkinkime užduoties jaunajam menininkui.

  • Ąžuolas yra paruoštas. Jei vaikas dar nežino kaip piešti gilę, prašome jam galimybę tai padaryti greitai. Vienas yra skrybėlė ir pats vaisius. Du - mažas stuburas ir brūkšneliai ant dangtelio.

Kai vaikas gali žingsnis po žingsnio nupieškite ąžuolą, pasiūlyti iliustruoti M. Katsevo eilėraštį „Nebūk liūdnas, ąžuolas“. Arba padarykite paveikslėlį ištraukai iš Puškino eilėraščio (tos, kurioje yra kreivumas).

Tai vaikų meistriškumo klasė taip pat padės padaryti ruošinius aplikacijai. Tik jis sukurtas nelogiškai. Ką mes dažniausiai darome? Mes klijuojame kamieną, šakas ir tada "apsirengiame" medį lapais. Tačiau ąžuolo atveju geriau priešingai: pirma, iš žalio aksominio popieriaus iškirskime vešlią plaukų galvą, o tada uždedame rudą kamieną, kurio viršuje yra trys ar keturi „ragai“. Karūna gali likti vienspalvė, tačiau įdomiau ją papildyti ąžuolo lapais, išraižytais garbanotomis skylėmis. Ši priemonė yra saugi vaikams ir labai išplečia jų kūrybiškumą.

Kas gali paaiškinti tiksliau - tai kas yra „kreivumas“, kur ąžuolas žalias :-)))?

Visos prekės gerai, aš nežinau ką ir, svarbiausia, kaip tu gali žaisti su vaiku per metus ir vieną mėnesį .. aš nežinau .. Pasakyk man ir pasakyk, kaip žaisti ... kaip žaisti parodyti įvairias spalvas ir gyvūnus. stogas nuėjo, jei tik jie man paaiškino gyvūnus .. ir spalvos čia yra spalvų mašina, trys spalvos gerai, aš parodau, kaip mašina vadina spalvas, bet man atrodo, kad tai yra visiškai nenaudingas .. Apskritai atrodo, kad tai ne mano, bet tau to reikia ... Eilėraščiai Aš sausa, bandau skaityti, bet antroje eilutėje ...

Diskusija

Net neskaitau poezijos, nerodau ir neįvardinu spalvų. Kodėl jai to reikia dabar? Sandelyje? Klausiu, kaip karvė dūzgia - ji sako „MUUUUU“ ir taip juokinga, kad jo nosis susiraukšlėja ir pakyla aukštyn)) Bet apie pūlingą, jei paklausi šuns, jis nepasakys - ji jiems nepatinka, tik karvė ją prisegė ) Matyt, mano atvaizde yra karvė Tai pasirodė šauniau) Vakar aš pradėjau jos klausinėti, kaip ji juokiasi ir kaip verkia - aš tai pademonstravau pirmiausia. Taigi šitaip jis juokiasi - bando pavaizduoti - vis dėlto kol kas pasirodo kaip asilas, įkvepiantis oro) Ir atsisako verkti - aš, matai, blogai ją pavaizdavau. Ir man nuobodu rodyti spalvas - apie tai negaliu kalbėti jau trečiame raunde. Todėl aš be įtampos ieškau kitų piruetų) Ji taip pat šoka, kur tik girdi muziką. Ir ji taip pat piešia paprastas pieštukas ant popieriaus F-4, prie kompiuterio, mano rankose. Ji parodė, kaip piešti žvaigždutes - netrukus skylėje bus kompostolis) Ji parodė, kaip piktžolės - kol jai tai nepatiko) Ji taip pat „rašo atsiminimus“ - savo mintyse pateikia keletą smulkių raštų) Pastarieji laikai atkreipė dėmesį į lėles ir minkštus žaislus - kartais slapta juos apkabina ir apkabina. Ji žino, kaip gailėtis ir apkabinti) Paprastai tai atsitinka su prašymu gailėtis, kai ji pradeda vilkti kažkieno plaukus) Akys -nosis rodo, bet taip yra todėl, kad aš pradėjau tai kartoti jai beveik nuo gimimo, bendravimo tvarka - iš mano buvusio repertuaro)

Maniau, kad aš vienintelė :) tiesa, iš karto nubraukiau sau poeziją, skaičiau jiems pasakas garsiai, kaip foną, kai jie groja ir kai užmiega.

Kalbėk su manimi, pzhl. Vakar ta proga atvykome į sėkmės akademijos meistriškumo klasę Dostojevskio bibliotekoje Chistykh. Jai dirigavo rašytojas (pavardės nežinau, bet gerai) Olegas Ždanovas. Aš nedalyvavau visas dvi valandas, nes nenorėjau, kad mano 12-metė atsigręžtų į mane ir būtų sugėdinta. Meistriškumo klasė buvo panaši į „Aš esu rašytojas“. Kūrybinė užduotis Aš radau. Vaikinai (apie 10 žmonių) skaitė savo mažus rašinius apie Maskvą: jie turėjo pritraukti pažįstamą ar draugą, norintį atvykti į Maskvą. U ...

Diskusija

Nežinau mokyklų motyvavimo pavyzdžio: (pažįstu tik tuos, kurie yra šeimoje, bet tikrai to neištrauksiu, nes man sunku rasti laiko tokiam projektui (dirbu, kol sūnus dirba) yra mokykloje), sunku kalbėti apie dalykus, kurie man neįdomūs. ...
Patirtis su vyresniuoju parodė, kad jaunesnysis patvirtina, kad svarbiausia yra perteikti vaikui, kad mokykla yra epizodas, kad gyvenimas lygiagrečiai, prieš ir po ... ir „pilnametystė“ apima. ir supranti, kad šį darbą tiesiog reikia atlikti ...
Ir mano, kaip tėvų, užduotis yra ne pakabinti vaiką, o „organizuoti“ žmonių pasirodymą vaiko gyvenime „degančiu žvilgsniu“, vaikui įdomia veikla ...

O ... aš vakar kalbėjau susitikime (kaip psichologas). Paliečiau motyvacijos temą, bet kur be jos. Tėvai buvo pasiruošę mane suplėšyti: „Mes jau šokame lezginką priešais juos, bet jie vis tiek nenori mokytis“. Ir aš negaliu jiems pasakyti, kad mokykla yra tikra, atgraso nuo noro mokytis: (((čia, pavyzdžiui, mano asmeninis vaikas nekenčia istorijos, na, kaip tai yra? :(
Jūsų atveju džiaugiuosi, kad, be mokyklos, vaikas turi sėkmės zoną, o varžybų ir ambicijų dvasia būdinga ne visiems, ir ne visiems to reikia.

Mažas menininkas - piešimo pamokos

Gėlių galima pamatyti daugelio paveiksluose garsūs menininkai... Dailininkai matė sielą gėlėse, lygino jas su žmonėmis. Štai kodėl šie paveikslai laikomi pasaulio meno lobiais. Neįkainojamas drobes daugiau nei prieš 100 metų sukūrė dailininkas Vincentas Van Gogas. Van Gogas dažnai dažė gėles: šakas žydinčios obelys, kaštonai, akacijos, migdolų medžiai, rožės, oleandrai, ramunėlės. Gėlė, pasak menininkės, simbolizuoja įvertinimą ir dėkingumą. Savo „gėlių“ paveiksluose Vincentas ieškojo ...

Kažkada buvo pieštukai (T. Mikheeva, ill. O. Brezinskaya)

Kažkada buvo burtininkas, kuris labai mėgo piešti. Kažkaip ne taip seniai „Rech“ jau buvo išleidęs knygą „Trys linksmos spalvos“ ((jei čia), kurioje galantiški herojai -spalvos - mėlyna, raudona ir geltona - kovoja už laisvę ir džiaugsmingas spalvas pasaulyje. "Kažkada buvo pieštukai" visai ne taip. Na, visai ne taip. Ne čia revoliucinė kova, tačiau spalvų maišymasis aiškiau pateikiamas viso spalvingo miestelio sukūrimo forma. Jie taip pat pateikiami labai aiškiai ir aiškiai ...

Piešimas pradedantiesiems: meistriškumo klasė žingsnis po žingsnio
... Tai labai svarbus punktas! Kai popierius sušlampa, jis stipriai deformuojasi ir raibuliuoja. Kad jūsų piešinys būtų tolygus ateityje ir jums reikia leisti jam išdžiūti, kol jis pritvirtintas juostele, popierius atsitiesia. Pereikime prie kito žingsnio. Padarykite preliminarų pieštuko piešinį. Tai eskizas, jūsų tapybos planas. Viena linija yra horizontas; taip pat gali būti kraštovaizdžio elementas, pavyzdžiui, kalnas. Antroji linija yra pakrantė. Toliau jums reikia plačios, apie 2-3 cm juostos juostelės. Klijuojame taip, kad viršutinis kraštas esančių palei horizontą. Čia yra vienas svarbus dalykas: paspartinti ...

Toks dalykas. Dukra 2.10 - apsėsta spalvinimo. Pirmą kartą teptuką ji paėmė būdama 2 metų - jai patiko, nuo tada su malonumu „piešė“, būna laikotarpių - 2–3 valandas per dieną (dažai ir teptukai visada prieinami, gulėti ant vaikų lentelė), gana tvarkingai (greitai supratau, kad reikia nuplauti teptuką, neišsilieti ir pan.), dabar aktyviai maišo spalvas (viską rodau ir aiškinu pagal galimybes, nors jau jaučiu, kad jų nepakanka). Bet! Tik spalvinimo puslapiai. Įjungta švarus lapas- ne bet kurioje. "Aš nenoriu, nenoriu ...

Diskusija

Jei būčiau tu, būčiau laimingas. Dažymo puslapiai puikiai lavina smulkiąją rankų motoriką, o tai naudinga smegenų vystymuisi. Man susidarė įspūdis, kad tavo mergina yra estetė. Ji vis dar maža, norėdama piešti taip gražiai kaip spalvinimo puslapiuose, o dar blogiau - nepatenkinta. Taigi ji tobulėja ten, kur jai sekasi. Manau, ji pamažu subręs nepriklausomiems piešiniams. Žinote, yra tokių nuostabių knygų vaikams, kuriose žingsnis po žingsnio parodomas visas skirtingų gyvūnų, augalų, automobilių ir kt. Piešimo procesas. Prisimenu, kad mes su sūnumi, kai mums buvo 3 metai, juos mylėjome. Jie paėmė knygą, žingsnis po žingsnio atkartojau kokį nors gyvūną, kaip aprašyta knygoje, ir jis stebėjo, kaip tai darau. Ir tada jis bandė padaryti savo piešinį arba nutapė mano, sakydamas: „Mama, aš negaliu piešti taip gražiai kaip tu, todėl tu pieš, o aš tapysiu“. Ir dar mintis. Man atrodo, kad būtų gerai nusiųsti tavo merginą į piešimo ratą tapyti. Ten ji bus labai suinteresuota: maišant spalvas, piešiant perėjimus, viskas labai spalvinga ir džiugu, tuo tarpu nėra aiškių formų. Manau, kad bet kurioje srityje yra tokių būrelių ar mokyklų.

Mano požiūriu, jūsų dukra ką tik įžengė į tam tikrą kūrybiškumo laikotarpį - Nemokamas žaidimas sudėtingose ​​išorės taisyklėse. Tai taip pat yra kūrybiškumas, todėl apie pomėgį nesijaudinčiau maždaug šešis mėnesius.
Jei norite pagreitinti jos įėjimą į kitą lygį, pakvieskite ją piešti dekoratyvines - garbanas su gėlėmis, lapais, siluetais, kad ir ką ji sugalvotų.
Dar galite piešti sudėtingos formos- akmenys, kūgiai, figūrėlės.

Ar žinai, kaip mes užmigome 3 dienas? Po „Prie jūros žalias ąžuolas ....“ Gedulingu, ištrauktu balsu .. 5-10 kartų ... Iškirpome abu. Vakar buvau pirmoji, kuri apalpo, tik santuokinė pareiga iškėlė mane iš vaikų lovos. Šaunus būdas eutanazija. Dabar galvoju išmokti eilėraščius, Mtsyri, Ruslan ir Liudmila, pirmenybė teikiama klasikos milžinams .. Čia :)))))

Diskusija

Ir 5 kartus dainuojame lopšinę „Pavargę žaislai miega“ :))) Vakar aš ją paguldžiau į lovą, išėjau iš kambario, o mano vyras pasakė pokštą: močiutė sūpuoja anūką, dainuoja, dainuoja ir jis jai sako: - Močiute, tu tikrai gerai dainuoji, bet ar galiu dabar miegoti? :))))

Taip, mes taip pat turėjome užmigimo laikotarpį po svogūnais ir po kitais eilėraščiais, pasakomis. (ilgai) Bet tada mūsų sūnus mieliau atliko visokias mamos dainas. Vienu metu jis net pasakė, kurie. Tai aš pradėjau, o jis pasakė „ne“, jei nori kito. Taigi buvo galima ilgai susitvarkyti.

3 metų mamos, papasakokite, kaip tapote su savo vaikais. Ką piešiate? Mano dukra jau kuria šedevrus su flomasteriais ir pieštukais :), bet dažai yra nenutrūkstamas kratinys. Galbūt tai nėra rezultatas, bet procesas, žinoma, yra svarbus ...

Diskusija

Ar galėtumėte pasidalinti savo šedevrais, prašau ... Kaip atrodo kūryba? Ar paveikslo tema yra pirmoji, ar fantazuojama pagal rezultatą? Ar yra mėgstamiausių spalvų? Kuris? Parodykite daugiau ir pateikite pavyzdžių. Mums tai labai įdomu !!! Jūs negalite to išsiaiškinti vienodai!
Iš savo vaikystės prisiminimų - akvarelės klausytis labai sunku. Neįmanoma padaryti aiškios sočiųjų spalvų ribos, kuri man tada buvo labai svarbi. Jei taip yra, išbandykite guašą. Tačiau su juo taip pat reikia šiek tiek palaukti, kol jis išdžius. (Beje, taip pat gyvenimo patirtis) Galite išmokti išdžiovinti kraštą teptuku, tačiau šis variantas man netiko vaikystėje. Be-e-e. Spalva blunka, pasirodo bjauru. ;-)))))
IMHO, kūryboje beveik visada svarbus procesas, o ne rezultatas. Pateikite daugiau galimybių - popieriaus, dažų, teptukų, laiko. Leisk jai išmesti tai, kas jai nepatinka.

Vis dėlto mes esame dviese.
O piešimu užsiiminėjau bent jau su penkiamečiais. Gal 3 metus yra kažkokia specifika .. Nežinau.
Bet kaip mes tai darome.
Žinoma, mūsų etape procesas yra neišmatuojamai svarbesnis už rezultatą, tačiau kai vaikas pakankamai susipažįsta su procesu, galite laukti rezultato. :-)

Na, visų pirma, aš visada duodu visiems vaikams labai kokybiškas medžiagas darbui. Iš „g ..“

Piešiant teptuku ranka veikia kitaip nei piešiant pieštuku ar rašikliu.Todėl lakštai dideli, teptukai geri, popierius storas ir šiurkštus.

Yra krūva visų įdomių pratimų ne kurti šedevrus, bet kad vaikas suprastų, tu tai gali !!

Pavyzdžiui, jūs iš anksto piešiate žvakę ant gyvūnų lapo, o tada vaikas užpildo lapą spalvingomis akvarelėmis ir su malonumu mato gyvūną, atsiradusį iš niekur.

Teptuku galite padaryti potėpius, tokius kaip plytos, lietus, piešti žemę, dangaus debesis ir tada užbaigti smulkmenas, antspaudą, antspaudą, klijus.

Teptuku galite atlikti neįtikėtinai daug manipuliacijų.Priklausomai nuo dažų konsistencijos, galite tepti, neryškinti, aptaškyti, pilti.
ir tada pažiūrėkite, kas pasirodė.

Kad nebūtų nešvarumų, šedevrus reikia laiku pašalinti ir pakeisti švariu popieriumi.
Dažydami dažais, turite būti arti ir viską išbandyti kartu, ir jums pasiseks.

O, aš galiu daug apie tai parašyti ... :-)))

Prašome pakomentuoti mūsų piešimo pamokas su mano dvejų metų sūnumi. Nesu tikras, ar elgiuosi teisingai. Taigi. Vaikas sėdi prie stalo virtuvėje. Prieš jį yra albumas ir krūva flomasterių. Kilpos per juos. Nusiima ir užsideda dangtelius. (beje, jo mėgstamiausia spalva yra oranžinė, jis pasirenka 80% atvejų). Kol Griša užsiėmęs „reikalais“, aš greitai griebiu flomasterius. Piešiu vienoje lapo pusėje mažas zuikis... Kitame - morkos. Grisha su susidomėjimu stebi. Aš siūlau Grišai „Nagi, mes turime zuikį morkoms ...

Diskusija

Mums 2 metai 8 mėnesiai. Piešiame maždaug nuo 1 metų ir 8 mėnesių. dažniausiai dažai. Procesas buvo šiek tiek kontroliuojamas, guašo jūra buvo sugadinta, tapetai, stalai, akvariumas, žaislai dažyti. Nuploviau vaiką ir butą. Pilkai rudai raudonos spalvos „paveikslėliai“ entuziastingai buvo rodomi pažįstamiems ir pakabinti ant sienos. Dabar mes perėjome prie dažymo ir akvarelės. Žaliai geltonai rudas kačiukas buvo nupieštas neseniai. Tie. kartais išmoko naudotis skirtingų spalvų... Spinduliai ir lietus - pradėjome nuo spalvinimo puslapių. Pieštukai, žymekliai, rašikliai - kaip priedas. Iš esmės yra daug eilučių, apskritimų ir tt, kurie užpildo lapą. Arba „raidžių“ imitacija, jei jai pasisekė rasti ką nors graffiti. Vaikas atsibunda ir užmiega su mintimi: „piešti“. Bet kaip tai toliau plėtoti? Jei nedažome dažais - paprastai tai yra daug keistų linijų ir dėmių, kurios vadinamos namais ar gyvatėmis ar tiesiog piešiniu ... Labai graži abstrakcija, aš negaliu to padaryti! ;) Bijau net trukdyti procesui. Bijau duoti šabloninius namus ir eglutes, pats vaikas toks originalus ... Ir yra pakankamai spalvinimo puslapių iš „saulės“. Ar verta pasakyti, kad pirmiausia reikia piešti pieštuką ir tada piešti? Arba neliesti?

02.08.2006 11:02:47, Irina ir Marina 2.8

:-)) nereikia žymeklių. Tiesa :-) Pabandykite tai sukurti - užriškite ant pagaliuko ar trumpo pieštuko arba klijuokite kempinės gabalėlį išilgai krašto juostele. Ir supilkite dažus į lėkštę. Na, arba akvarelė. Dažų sunaudojimas vistiek bus didelis, todėl įsitikinkite patys. Būkite atsargūs su vaizdais. Negalima baigti dažyti „kalyaki“ - geriau juos apversti ir kažką sugalvoti („debesis“, „obuolys“, „žolė“ - sugalvoti įvairių dalykų), remiantis spalvų dėmėmis. Yra knygų „baigtoms“ nuotraukoms. :-) Vonioje vis dar galite piešti ant plytelių - smagu iš karto nusiplauti, o vaikas jaučia dažus ant savęs ...

2006-07-28 15:59:53, pati mokytoja

Man sakė, kad labai gerai piešti pirštais guašu, kad yra toks ypatingas guašas. Aš tai užsisakiau sėkmingo pirkimo metu. O dabar viskas mintyse. Ką manote apie 1,5 metų berniuką, ar dar per anksti turėti tokį meną? Kiek metų vaikas pradeda sąmoningai piešti?

Diskusija

Klausimas apie stereotipus !!! Vaikui net nesakau (1.4): „nupiešk saulę“. Bet ji labai dažnai duoda man pieštuką, popierių ir reikliai rėkia. Klausiate, ką turėčiau daryti, išskyrus tai, kaip nupiešti saulę, namą, mažą žmogų ir pan.? Arba galite piešti patys? O kai piešiu ir pasakoju, man tai labai patinka. O vyriausioji meiliai saugo savo pirmąjį piešinį, kai Zhenya kažkokiai kalyakui pasakė: „in-in-in“ (automobilis). O mane stebina tai, kad pieštukas viską priima teisingai! Vyresnysis buvo išmokytas daug vėliau mūšyje :).

Na, jūsų amžiuje tai yra tas pats, vadinamasis „piešimo“ laikotarpis. Medžiagos spalvos ir skonio, savo „aš“ suvokimo tikrinimas sąmoningai paliekant „pėdsakus“, žodžiu, grynas eksperimentas. Tam nereikalingi dažai, nei guašas, nei tokie, kaip „geriausiu pirkiniu“. :-)

Dažai skirti pirštų piešimas turi du privalumus - jie yra kartūs (jūs negalite daug valgyti) ir lengvai plaunami.
jei esate pasirengęs sumokėti už šiuos abejotinus pranašumus, dažykite jais.

Tiesą sakant, tokio amžiaus vaikas gali piešti bet ką.Geriau su maisto dažais - burokėliais, jogurtais, uogienėmis.Spausdinkite arba tepkite.
Šepečiai yra tik viena iš daugelio medžiagų - į juos nesikoncentruosiu.

taip, sąmoningas piešimas prasideda tada, kai vaikas gali išreikšti savo mintis „ir dabar aš nupiešiu“ .. ir nesvarbu, kuo jis baigėsi. Tai amžius nuo 2 iki 4 - kiekvienas turi skirtingus būdus.

Įspėju, kad kūdikių piešimas yra purvinas ir nedėkingas dalykas.Šedevrų (piešimas nesąmoningai) gali ir nebūti, tačiau nešvarumai tikrai bus svarbūs. Todėl eksperimentai turėtų būti atliekami atsižvelgiant į tai. :-)

Mes turime tokią temą " liaudies kultūra". Pasak jo, jie davė užduotį: nupiešti dievą tokį, kokį tu įsivaizduoji. (Tai yra 8–9 metų.) Na, pirma, pagal žydų tradiciją ir musulmonų Dievo įvaizdį apskritai nepriimtina. Ir klasėje ne tik vaikai iš krikščioniškų šeimų, bet, kaip tu svajojai, iš Krikščioniškas supratimas Dieve, šis ieškojimas yra taip toli. Jie, kaip suprantu, kalbėjo apie pagonišką versiją, tarsi Dievas yra žemė. vanduo, elementai ir apskritai viskas, kas yra aplink mus. Aš buvau pasipiktinęs dėl to ...

Diskusija

Pieškite saulę. Štai jis, dievas Yarilo :)) Iš Ostrovskio pasakos „Snieguolė“ ir iš senovės slavų įsitikinimų. Visa tai tiesiogiai veikia liaudies kultūrą, nes liaudies kultūra yra religijos atspindys. IMHO, vaiką arba reikia nusiųsti į religinę švietimo įstaigą, kur kitų žmonių dievų tyrinėjimas jam negresia būdamas švelnaus amžiaus, arba laikykite savaime suprantamu dalyku, kad mokymasis visuomenėje švietimo įstaiga vienaip ar kitaip vaikas susidurs su skirtingais religiniais įsitikinimais. Priešingu atveju kyla pavojus gauti „pamišusios motinos“ garbės vardą.

Skaitau ... gal ne visus pranešimus, bet pagrindinius.
Nėra prasmės studijuoti rusų kultūros nepalietus religinės sąvokos, Stačiatikių ir pagonių. Daug kas susiję su religija. Tie patys papuošalai siuvinėjimui liaudies drabužiai turėti religinė prasmė(pagonis). Daugelio kilmė pasakų personažai- pagonis. Žinoma, svarbiausia yra KAIP mokytojas tai duoda. Bet apskritai nemanau, kad ji ten skelbia pagonybę. Stačiatikybė taip pat vargu ar bus su tokiomis užduotimis :)

Slavų įvaizdis pagonių dievas- Nematau čia ypatingos problemos. Kokia buvo formuluotė? Tikrai girdėjote ją perduodant vaiką. Ir jei užduotis buvo suformuluota „piešti taip, kaip įsivaizduoji ...“, tai normalu. Ar graikų (senovės romėnų) dievų atvaizdai jūsų nesupainioja? Marsas-Apolonas-Venera ... O jei vaikas būtų paprašytas ką nors iliustruoti iš Graikų mitai? Taigi čia tas pats.

Kas dar gali būti religingam? Taip, daug dalykų. Tapyba Velykų kiaušiniai- beveik užtikrintai. Piktogramų tapybos tyrimas - labai tikėtina, kad ilgą laiką po Rusijos krikšto tapyti buvo leidžiama tik piktogramas (tikiuosi, kad vis dėlto vaikai piktogramų nedažys pagal mokytojo nurodymus). Dainuoti giesmes, kurti Kalėdų žvaigždes - galbūt. Apskritai tai bus teisinga pagal discipliną. Ar galite įsivaizduoti rusų kultūrą be ikonų tapybos? Aš ne.

Jei tai vis tiek jus vargina, turite savo religines tradicijas, kurios bus pažeistos dėstant šį dalyką ... tada jums reikia atsisakyti dalyko (jei tai įmanoma šioje mokykloje), pakeisti mokyklą, mokytoją ... Nesvarbu, ar mokytojas yra vaiko smegenys religijos požiūriu, ar viskas lieka kultūros studijų lygyje, dabar, ko gero, kol kas gana sunku. Viena užduotis, paimta pagoniško dievo atvaizdavimui, manęs nebūtų įspėjusi.

vaikas pagaliau susidomėjo piešimu - paprašė popieriaus lapo ir pieštuko .. kaip jai padėti, kad bent kažkas iš karto pavyktų? Jis labai nerimauja dėl nesėkmių, susinervina, jei kažkas nepavyksta ... gal yra kokių spalvinimo puslapių, prie kurių reikia ką nors pridėti? kad rezultatas būtų matomas iš karto, bent jau dėl tam tikrų priežasčių :))) ir apskritai, nuo ko pradėti? apskritimai-juostelės?

Diskusija

Mūsų piešinys yra sunkus, bet pridursiu: paprastos formos (apskritimas, kvadratas, trikampis, stačiakampis), iš pradžių tiesiog nupiešiame figūrą, o paskui piešiame arba baigiame piešti, kad būtų kažkas naujo. Iš apskritimo, pavyzdžiui, arbūzas, saulė, bandelė su akimis. Ir aš pats visą laiką apie tai galvoju.

pirma nupiešk su ja. kaip tu gali. spalvinimo puslapius su didelėmis nuotraukomis pirkti, spausdinti. Internete jų daug ... bet geriau tegul piešia kaip nori :)

Ar galite man pasakyti, kaip geriausia piešti dažais su dvejų metų vaiku? Nenori pirštų (nemėgsta nešvarių pirštų), medvilninis tamponas arba teptuku - dažai greitai baigiasi ant jų, juos reikia dažnai pamerkti į dažus, plius viskas, kai maišote spalvas (teptukas neplauna), gausite nešvarią spalvą.

Diskusija

1. Vienam piešiniui pirmiausia suteiksime vieną spalvą.
Pavyzdys: „Saulė“ - geltonas guašas; "Žolė" - žalia; "Vanduo (jūra, upė)" - mėlynas guašas; „Tvora“ arba „Mediena“ - ruda ir kt.
2. Kai piešiate " nemokama tema", paklauskite, ką vaikas nori piešti, nurodykite, kokios spalvos jis yra," išduokite "atitinkamus dažus. Būtinai duokite dar vieną ar du lakštus PO PAGRINDINIO, kalyakui su pasirinktais dažais.
3. Po 8-10 pamokų pereikite prie dviejų spalvų paveikslų.
Pavyzdys: „Raudonos gėlės (taškeliai) ant žalios žolės“, „Rudas medis su žaliais lapais“ ir tt Čia jau galite parodyti, kad ant džiovintų dažų nėra tepama kitokia spalva. (Pamenu, kaip mūsų tėtis prisigėrė, kai vaikas „išdžiovino“ dažus, matyt, žvilgtelėjo į mane - pūtė ant piešinio ir pasakė - „Moko isyo?“)
4. Išmokę piešti saulę, žolę, medžius ir pan., Galite pasiimti didesnį lapą ir drąsiai pasidaryti „kompozicijas“, pakeliui sakydami - „piešiame saulę geltonais dažais, nuplauname teptuką ir išdžioviname ant servetėlės, paimkite baltą ir nupieškite debesį, nuplaukite šepetėlį ir išdžiovinkite ant servetėlės ​​ir pan. " Tik pirmą kartą turite dirbti papūga, tada ji patenka į vaiko mašiną.
Sėkmės!

Geriausia į kiekvieną dažų indelį įdėti atskirą šepetėlį, tada spalvos nesimaišo.
Arba yra daugiau akvarelės technika- šlapia kempine greitai nuvalykite popieriaus lapą akvarelėms, o tada vaikas gali paimti bet kokius dažus ir uždėti taškus, nupiešti juostas ir tt toks grožis gaunamas!
Ateik į mano registrą (aplankas „Paveikslėliai“). Dina mėgsta piešti, o ji ir aš jau sugalvojome tiek daug dalykų!

Juk ką nors efektyvaus galiu sukrauti tik tada, kai to labai reikia. Ačiū pradžiai - davėme užduotį atostogoms su vaikais nupiešti pasakų viršelius, tad bent jau prisiminiau, kaip rankose laikyti pieštuką, pavaizdavau Petsoną ir Findusą :) Ar turite ką nors, ką galite, bet smūgio nepakanka?

Dukrai 2 metai 9 mėnesiai. Namai nuo 1 metų. 7 mėnesiai Dabar jis beveik nekalba, tik keliolika žodžių. Logopedas nuo rugsėjo buvo stipriai siunčiamas pas logopedą Vaikų darželis tai motyvuoja galimomis rimtomis problemomis. Su kuo vaikai vėlai kalbėjo? Kokio amžiaus? Kai kuriems neigiamų pasekmių ar vedė?

Diskusija

3,4 g. Sprogo po 3 dienų rusiškame darželyje, tokia netvarka buvo, neaišku, bet vaikas norėjo kalbėti. Sadikas yra labai geras, ir mentoriai. Prieš tai buvo keliolika žodžių. Tačiau mūsų kamanos buvo trumpos, kurių niekas nenorėjo perpjauti. Paskutinė raidė P buvo tvirtai nustatytas 9 metų amžiaus, po 6 metų užsiėmimų su logopedu darželyje ir mokykloje. Mokykloje buvo neįmanoma pasakyti žodžiu, kad vaikas kalba vėlai.

2.9 kraujo linija nekalbėjo - keliolika labai iškreiptų (neatpažįstamų) žodžių ir garsų. Nuėjau į sodą, kur individualiai mokiausi pas logopedą - nuo trejų metų pradėjo atsirasti kalba. Iki 5 metų pašaliniai žmonės jos praktiškai nesuprato.
Pasekmės - mokykloje, baisus skaitymas, baisi rusų kalba, logopedas jau mokykloje ... Bet apskritai nieko, normalu :)

Kaip žingsnis po žingsnio piešti Naujus metus pieštuku

1. Nubrėžkite albumo lapą per pusę, tik labai šviesiomis linijomis, jie mums padės piešdami. Vienoje pusėje bus rogės, kitoje - arklys. Dabar nubrėžkite sniegą banguota linija ir rogių slidę. 2. Nubrėžkite karietą. Arklys yra dešinėje lapo dalyje viduryje, mes piešiame apskritimus, nurodydami galvą, krūtinę ir nugarą, kojų vietą. 3. Nubrėžkite arklio galvą, kūną. 4. Dabar kojos, kanopos, karčiai ir uodega. 5. Nupieškite daugiau arklių kanopų ir tęskite ...

Kaip piešti kuokštines ant šakos

Šioje pamokoje mes nupiešime atviruką Naujiesiems metams su kurtiniais, arba galite tiesiog nupiešti šį piešinį žiemos tema. Taigi, kaip etapais pieštuku nupiešti bulius ant eglės šakos su sniegu. Pamokai pasiimkite spalvotus pieštukus ar flomasterius, taip pat galite naudoti paprastą pieštuką, nesvarbu. Paimkime šį atviruką.

Žingsnis po žingsnio piešimas pieštuku. Smeshariki

Šiandien išmoksime piešti serialo „Smeshariki“ personažus

Tema buvo sukurta aptarti straipsnį Kaip nupiešti viską pasaulyje: knygos vaikams su piešimo pamokomis. Vaikiškos knygos būsimam menininkui etapiniai brėžiniai pieštukas

Kaip išmokti piešti balandį

Balandis yra geras charakteris už sieninio laikraščio piešimą Mokytojo dienai, ypač gegužės 1 -ajai ir Pergalės dienai - gegužės 9 d. Visi žino, kad balandis yra taikos ir laimės simbolis. Balandžiai yra ne tik balti, bet ir pilki bei juodi. Tačiau vestuvių nuotraukoms reikia piešti tik baltus balandžius, nes balta spalva tai švaros ir sveikatos simbolis. Kaip piešti balandį? Tai visai nesunku, jei etapais piešiate paprastu pieštuku.

Tada žiūrėkite pro langą, bet ne daugiau kaip 50 metrų atstumu. Jei yra medis, gerai apžiūrėkite jo šakas. Tada nukreipkite savo žvilgsnį 100 metrų į tolį. Jei ten yra namas, apsvarstykite jo langus ir balkonus. Ir tik po to žiūrėk toli į dangų - tarsi žvelgdamas už horizonto, į begalybę. Žingsnis po žingsnio grąžinkite žvilgsnį į delną, žiūrėdami į namą, medį, rėmą atvirkštine tvarka. Pakartokite pratimą: delnas, rėmas, medis, namas, dangus. Ir atvirkščiai: dangus, namas, medis, rėmas, delnas. Kiekvieną kartą 5–10 sekundžių nukreipkite žvilgsnį į objektą, priversdami apgyvendinimo prietaisą įsijungti reikiamu atstumu. Tada mes „šuoliavome virš laiptelio“: palmė, rėmas - namas, dangus - medis, iki ...
... Ir kartu su „Step Gymnastics“ ji puikiai pašalina vadinamąjį kompiuterinio regėjimo sindromą. 3 metodas. „Taškas“, skirtas pagerinti regėjimo aštrumą. Paimkite įprastą popieriaus lapą ir aštriai aštriu juodu pieštuku nubrėžkite 10 juodų taškų vienoje eilutėje su maždaug 5 mm intervalu. Esant labai prastam regėjimui, intervalą galima padidinti iki 7 mm, bet ne daugiau. Padėkite lapą prieš akis 40 cm atstumu, turėtumėte aiškiai matyti visus taškus ir mokėti juos suskaičiuoti. Dabar paprašykite padėjėjo lėtai perkelti lapą su taškais nuo akių, sustodami kas 20 cm. Kai tik nustosite aiškiai matyti visus taškus, jis ...

Kaip piešti rožę?

KAIP Piešti rožę? Ar nemanote, kad mūsų pragmatiškais laikais mums trūksta šiek tiek romantikos? Eilėraščiai, žvakės, meilės pareiškimai prieblandoje ir ... gėlės. Juos pakeitė gyvi tapetai „iPhone“ ir piktogramos ant marškinėlių. Na, jei taip, tada mes stengsimės bent šiek tiek pavaizduoti grožį! Jei jau piešiate romantiškas gėles, tada tik rožes! Juk tai ne tik labiausiai populiari dovana mergina, bet ir simbolinis švelnumo, meilės ir grožio įvaizdis. Kaip piešti rožę? Tam, kad ...

Pirmasis žingsnis norint pažinti savo vidinę struktūrą gali būti nupieštas namas, kuriame gyvena jūsų emocijos. Galite tai įsivaizduoti mintyse arba pavaizduoti popieriuje. Mes visada aktyviai naudojome bloknotus ir žymeklius, todėl patariame apsiginkluoti jais įgyvendinant šį projektą (pažadame, kad bus įdomu). Laikui bėgant reikės keisti sienas: auga ir keičiasi asmenybė, o kartu ir namas. Patogiausia gali būti ...

Kaip padaryti ąžuolą iš Puškino eilėraščio „Lukomorye“: [nuoroda-1] Pats amatas Lukomorye: [nuoroda-2]

Piešimo pamokos

Kaip piešti lokį? Siūlome išstudijuoti paprastus ir suprantamus lokio piešimo veiksmus, kurie bus aiškūs net ikimokyklinukui. Mes piešiame mešką kartu su svetaine Jūsų vaikas pieštuku ir etapais! Kaip piešti ežį? Siūlome išstudijuoti paprastus ir aiškius ežio piešimo veiksmus, kurie bus aiškūs net ikimokyklinukui. Kartu su svetaine Jūsų vaikas piešiame ežį pieštuku ir etapais! Kaip piešti kiaulę? Siūlome išstudijuoti paprastus ir aiškius kiaulės piešimo veiksmus, kurie bus aiškūs net ...

Vaiko vystymosi programa. „White-dove“ vartotojo tinklaraštis 7ya.ru

Matematika 3–4 metų vaikas turėtų mokėti: 1. Vaikas turėtų mokėti suskaičiuoti iki trijų ir parodyti reikiamą pirštų skaičių ant rankos. 2. Vaikas turi mokėti įvaldyti sąvokas: vienas - daug, didelis - mažas, aukštas - žemas ir tt 3. Vaikas turi žinoti pagrindines spalvas (raudona, geltona, žalia, mėlyna, balta, juoda). 4. Vaikas turi žinoti pagrindinį geometrinės figūros(apskritimas, kvadratas, trikampis). 5. Vaikas turėtų mokėti palyginti objektus pagal dydį, spalvą ...

Kažkas mano, atrodo, negali nieko piešti pats ... Jis piešia tik spalvinimo puslapius. O ką jūsų vaikai piešia tokio amžiaus?

Diskusija

Mano vaikui yra penkeri metai, jis visai nepiešia, tik rašo ir blogai kalba, padėk man šimtą, ką reikia padaryti ir kur kreiptis

2018 12 16 23:53:07, Lena Mamoyan

nieko nepiešia, dažo, bet ir tada tik neseniai pradėjo.

Tiesiog gimdykloje sauskelnės nebuvo sandariai suvyniotos. Automobilyje jis buvo šokiruotas, todėl paruošė jums staigmeną. Suvyniokite jį stipriau ir apvyniokite sauskelnes. - Fau! - su pastebimu palengvėjimu atsidusome. - Kodėl tokia spalva? - bandė išsiaiškinti visas vyras. - Spalva. Nesijaudink. Jei tik ne žalia. Tuo tarpu, atsakydama į mūsų klausimus, Nataša apsupo mūsų sūnų cirko burtininko miklumu. - Na, štai! Kaip tai vadinosi? - Antonai, - atsakėme vieningai. - Geras vardas... Sūnus atrodo kaip tėtis “, - sakė ji, įteikdama šiltą ryšulėlį į laimingo tėvo rankas. - Aš bėgau, turiu ten vieną Anyutką. Jei kas - skambinkite! ...

Diskusija

Ei, atrodo, kad apie mane parašyta. O kiek vandens nuo to laiko tekėjo po tiltu.
Ačiū už gerus prisiminimus.

2005-04-14 13:35:00, Yana

Koks žavesys, kaip gerai, kad tavo kaimynas, iš karto tave palaikęs, patarė tau kelyje.
Jūsų istorija yra geras atsisveikinimo žodis kitiems pradedantiesiems tėvams, kad nėra taip baisu pagimdyti vaiką.

Kaip lavinti vaizduotę? Nežinau, kaip atsikratyti piešimo naudojant algoritmą. Vaikas mėgsta taip perbraižyti, piešinių kokybė labai padidėjo, ranka tapo tvirta. Bet vaikas nemato, negali piešti dalykų daugiau ar mažiau taip, kaip yra. Tai yra, morkos visada yra trikampis, obuolys - apskritimas. Kokių antimetodų reikia mokyti pamatyti. Kaip sukurti vaizdą ne linijomis, o dėmėmis ir šešėliais?

Pageidaujantiems galiu atsiųsti archyvą (300 kb). Yra programa ir pamokos parengiamoji grupė Maskvos akademinio meno licėjus. Mokytojas Yu.V. Smirnovas

Stiklas, objektas už stiklo, užmerkite vieną akį, nubrėžkite kontūrą, kaip matote - taip atsitraukite nuo trikampių morkų. Norėdami dirbti su šešėliais, šešėliais, galite, pavyzdžiui, eskizuoti nespalvotas nuotraukas. Jei turite „Photoshop“, nufotografuokite tas pačias morkas ir pašalinkite / grąžinkite spalvą ... Tačiau vaikai vis tiek daugiau dėmesio skiria kontūrai ir spalvai, o ne tonui.

Ir žinote, tai pasirodė tokia įdomi veikla. Ši technika man nebuvo visiškai nauja, bet tada pamačiau, kad šia technika galima sukurti paveikslus (man tai buvo nauja). Pasikrapštęs po internetą, tikrai pamačiau vaizdingi paveikslai pagamintas iš izoplazmo. Aš nenaudoju paruoštų schemų. Aš paprastai pieštuku galinė pusė Aš ką nors nupiešiu ant kartono (arba aksominio popieriaus), tada iškišu skylutes ir siuvinėju, kur reikia. Darbą, kurį jums pristatiau, siuvinėjau maždaug dvi savaites (buvo laikas atostogoms). Bandžiau lygiai taip pat, kaip piešti: iš karto spalva, nes dažai (t. Y. Siūlai). Siuvinėta iš karto, be išankstinio piešimo pieštuku. Dabar mano rudens peizažas puošia mūsų kambarį. Tiems, kurie domisi šia technika, kurie dar jos neišbandė ...

Toliau leiskite vaikui įsivaizduoti. Variantai 1. Sniego senis Jums reikės didesnių vatos rutuliukų, o kibirą, šluotą ir morkų nosį galima nupiešti arba iškirpti iš popieriaus ir įklijuoti. 2. Žiemos peizažas Pieškite arba klijuokite rąstinius namus, medžius ir vatą. 3. Kiaulpienės Ant žalio popieriaus lapo priklijuokite medvilnės kamuoliukus, leiskite išdžiūti. Dalis kiaulpienių piešti geltona, nupieškite stiebus ir lapus su viskuo, kas jums patinka. Popierinė mozaika Šios technikos mokymasis yra labai naudingas vystymosi požiūriu smulkiosios motorikos įgūdžiai rankas. Norėdami padaryti paveikslėlį mozaikos technika, jums reikės: Popierius ....
... Kiaulpienės Ant žalio popieriaus lapo priklijuokite medvilnės kamuoliukus, leiskite išdžiūti. Dažykite kai kurias kiaulpienes geltonai, stiebus ir lapus dažykite viskuo, kas jums patinka. Popierinė mozaika Šios technikos mokymasis yra labai naudingas lavinant rankų smulkiąją motoriką. Norėdami padaryti paveikslėlį mozaikos technika, jums reikės: Popieriaus. Pieštukas. Spalvotas popierius arba spalvotas dvejų metų vaikas su tuo susidoroja; arba, tarkim, raudona ir mėlyna - jūra saulėlydžio metu - ant bangų galite pasidaryti baltų ėriukų - tai taip pat labai paprasta ... piešti dideli lakštai spalvotas popierius (pavyzdžiui, ant geltonos - rudos - kupranugario (kad ir ką vaikas suprastų, kad tai kupranugaris), arba ant mėlynos - baltos spalvos (sniego); piešimas ant didelio tapetų ritinio iš užpakalinės pusės - į ...

Diskusija

Ir mūsų dukra labai mėgsta virtuvę ir vaško pieštukai Aš lengvai sutarkuodavau 2,3 ​​g ir pradėjau piešti anksti, išbandžiau visus, mūsų namų sienos plaunamos homestos, tapybos tapetais, aš leidžiau piešti ant jų plunksnakočiais ir pieštukais, taip kūrybos dvasia pasireiškė visame bute , patogiu Lizaveki laiku, kai jis randa įkvėpimo ir piešia. Ir mes atpažįstame figūras su 1,5 g dėka mano piešinio „Word“. Dabar ji pati ramiai piešia apskritimus ir kitas figūras, mums kovo mėnesį sukako 3 g. Duodu leidimą piešti ant lėlių, vieną mylimąjį nupiešiau flomasteriu, nepavyko, dabar ant kitų nepiešiu, gaila. Kaip daugiau laisvės dabar reiškiant bet kokius jausmus, vėliau bus sukaupta daugiau patirties. Ir mes, tėvai, galime padėti tik su jų, atsiprašau, leidimu.

- Nereikia skalauti dabartinių ryžių, jie vis tiek nesulips. - tai, žinoma, autorius klysta. Tam pačiam plovui jam labiausiai tinka ryžiai - dev -ziru reikia plauti daug daug kartų .. Nereikia skalauti tik garuose išvirtų ryžių, tačiau jie turi tokį patį ryšį su ryžiais, kaip ir Doshirak. ..

Gee))) Aš vis tiek ruošiu ryžius garnyrui tokiu pačiu būdu - „kiniškai“ (nors jau išmokau akimis nustatyti reikiamą vandens kiekį ir laiką).

Jam nuobodu ne vienam, nes jis mėgsta samprotauti. Jis visiškai atsiduoda draugystei, nes nori duoti, o ne gauti. Tačiau reikėtų atsižvelgti į vieną „bet“. Kartais vaikai mėlyną spalvą renkasi ne dėl to, kad yra ramūs, o todėl, kad nori nusiraminti. Žalia - vaikas yra savarankiškas, atkaklus, užsispyręs. Žalia jam yra ramybės ir saugumo spalva, kurios jis siekia. Raudona - vaikas yra ekscentriškas, agresyvus, aktyvus ir lengvai jaudinamas. Geltona - vaikas yra smalsus optimistas. Violetinė - vaikas mėgsta fantazuoti, jis yra emocingas, bet kartu labai jautrus ir pažeidžiamas. Ruda - vaikas dažnai patiria neigiamas emocijas. Jis lėtas ir fiziškai neišsivystęs. Juoda yra vaikas ...

Diskusija

Pritariu Lilekui, vaikų piešiniai yra puiki proga sužinoti vaiko nuotaiką, atskleisti jo baimes ir nerimą, suprasti, kaip jis reagavo į kai kuriuos gyvenimo situacija... Man labai patinka žiūrėti, kaip mano 4 metų vaikas piešia, ir aš užduodu jam pagrindinius klausimus, kas yra kas, jis pradeda aiškinti, taigi žodžių ir pieštukų pagalba susidaro jo šiandieninio pasaulio vaizdas sukurtas. Visiškai sutinku dėl spalvų pasirinkimo ir detalių piešimo, vaikas tikrai neatidžiai nupieš elementą, kuris jam nėra svarbus, net jei ranka nukrito. Ir, atleiskite, aš niekada netikėsiu, kad linksmas vaikas piešiniams pasirinks tik juodą spalvą, o tai reiškia, kad tėvams tiesiog nerūpi, kas vyksta jų kūdikio sieloje, nes jie mano, kad vienintelė juoda spalva yra normali. Ačiū straipsnio autoriui!

20.08.2008 22:49:29, Anya

Vaikų piešinių analizė

Turite vieną minutę pasitarti su komanda ir užsirašyti jų vardus. (Žiuri vertina komandų išradingumą 10 balų sistemoje) Vedėjas: Kur jūs gyvensite saloje? Jums reikia pasistatyti namą. Kiekviena komanda piešia savo namą ant popieriaus lapo. Būkite kūrybingi: galbūt tai bus bambuko namelis, trobelė po palme arba namas ant medžio šakų. Pagrindinė sąlyga: kiekvienas žaidėjas turi dalyvauti piešime. Šalia jų parašykite savo vardus. (Kiekvienas menininkas dovanų gauna flomasterius. Piešiniai kabo greta. Žiuri vertina abu namus). Šeimininkas: Jūs pasistatėte namus sau. Atėjo laikas ištirti savo salą. Netoli jūsų namų - švara geriamas vanduo... Pasivaikščiokite upeliu ...

Piešimo pamoka būsimoms mamoms Įsivaizduokite, kad pasėjote nežinomos, bet gražios gėlės sėklą ir laukiate jos žydėjimo. Dabar pabandykite ant popieriaus pavaizduoti, kaip įsivaizduojate šią gėlę. Galite nupiešti kelis gėlių vystymosi etapus: čia pasirodė pirmasis žalias daigas, tada lapai, tada pumpuras ir galiausiai jis sužydėjo graži gėlė... Nupiešk aplink gėlę žalią pievą, mėlyną dangų ir geltoną saulę - tai rūpesčiu, kuriuo apsupsi savo vaiką. Psichologai ir spalvų terapijos ekspertai teigia, kad tokios gėlės piešimas mažina vidinį stresą ir padeda besilaukianti mama suvokti ir pajusti visą savo pozicijos grožį. Ši pamoka padės sutaupyti ...

Šalia jūros žalias ąžuolas; Auksinė grandinėlė ant to ąžuolo: O dieną ir naktį katė yra mokslininkas Viskas eina grandine aplink; Kokią spalvą įsivaizduojate katę? Kažkodėl aš visada jį mačiau juodą.

E. iš tikrųjų kartu su vaiku nagrinėdamas tikrų meistrų sukurtus darbus). Patikėkite, vienas yra neatsiejamas nuo kito, o jūsų vaiko kūrybiškumas, net paviršutiniškai susipažinęs su meno istorija, bus ir turtingesnis, ir įvairesnis. Nuo ko pradėti? Akivaizdu, kad įsigykite medžiagos - tiek praktikai, tiek teorijai. Piešimas Piešimas reikalauja dažų ar pieštukų - skirtingi tipai, veislės, tonai ir atspalviai. Praktika parodė, kad guašas tinka mažiausiems. Jo privalumai: lengva plauti ir plauti; greitai džiūsta ant bet kokios medžiagos; per džiovintą guašą galite dažyti kita spalva - guašas yra nepermatomas; šie dažai nekenksmingi - nė vienas iš mano mažųjų mokinių nebuvo jiems alergiškas; pagaliau, skonis blogas ...
... Pabandykite tą patį pirštais! čia vaikas kiša pirštą mėlyni dažai ir piešia, tarkim, debesį. Tada jis nori padaryti saulę šalia savęs ir panardina pirštą geltoni dažai... Kokia tai saulė? Teisingai, žalia. Ir tada jis piešia raudoną paukštį. Koks paukštis išeina? Purvinas, štai kas ... Nelabai patogu po kiekvieno tepimo eiti plauti pirštų, o juo labiau delnų. Štai kodėl mes teikiame pirmenybę šepetėliams. Grafikos pastelės yra gera piešimo medžiaga. Galite padaryti su pastelinėmis kreidelėmis linijų brėžiniai, liukas ir dažai ...