Meno ir estetinio švietimo parengiamosios grupės klasių abstrakcija su netradicinių brėžinių metodų pagalba: "Vėlyvas rudenį. Santrauka VO vyresniųjų grupių netradicinių metodų

Meno ir estetinio švietimo parengiamosios grupės klasių abstrakcija su netradicinių brėžinių metodų pagalba:
Meno ir estetinio švietimo parengiamosios grupės klasių abstrakcija su netradicinių brėžinių metodų pagalba: "Vėlyvas rudenį. Santrauka VO vyresniųjų grupių netradicinių metodų

Elena Zagldeava.
Santrauka mazgas pagal piešinį parengiamąjį grupę "Rudens kraštovaizdis"

Santrauka Nokia meno ir estetinio vystymosi (tapyba) į parengiamoji grupė« Rudens kraštovaizdis»

Dalykas: « Rudens kraštovaizdis»

Tikslas. \\ T: Formavimas estetinių idėjų vaikams apie sudėties sudėtį rudens kraštovaizdis

Užduotys: Mokykite vaikus perduoti medžio struktūrą paveiksle - kamienas (šepetys, skirtingų ilgių šakos. Pritvirtinkite įgūdžius piešimas. \\ T Vertikalios pašto lapija (reguliavimo metodas). Supažindinti vaikus su būdais, kaip sumaišyti spalvas vaizde rudens kraštovaizdis;

Plėtoti mažas variklis, kūrybingi įgūdžiai, psichinė veikla, atmintis, prijungta kalba, vaizduotė;

Geležinkelis teigiamas požiūris į gamtą.

Medžiagos pamokai. - baltas popieriaus lapas A2 (mėgintuvui, - A4 lakštai vaikams, - Vaikai, - plonas šepetys, dažymo šepetys, - drėgnos servetėlės, vanduo, - paletės, - gouache (geltona, raudona, žalia mėlyna, balta, ruda, servetėlės Dėl drėkinimo šepečių

Metodiniai metodai:

Parodyti ir paaiškinti mokytoją - muzikinis lydėjimas, Klausimai vaikams - Technikos priminimas piešimas. \\ T- vaikų darbo stebėjimas, patarimai, - klausytis P. Tchaikovskio muzikos, - atsižvelgiant į vaikų kūrinius - vaikų ir pedagogo darbų analizę.

Veiklos eiga

Rytas apskritimas.

(Vaikai žaidžia palūkanų vietovėse, girdimas trumpas varpas, vaikai surinkti žaislus.

Ryte einame į kiemą

Lapai lietus lietus,

Po kojomis

Ir skristi, skristi, skristi ...

Koks metų laikas yra šis pobūdžio reiškinys? Kas tai vadinama? (lapų kritimas)

Kodėl šie reiškiniai atsiranda gamtoje? Vaikinai, turėtumėte pasirinkti informaciją apie tai. Kas mums pasakys, kokia informacija paruošta.

1 vaikas: Kodėl palieka spalvą su pradžia ruduo?

2 kūdikis: Kodėl gelsvieji lapai išskiria?

Apie pokyčius, kurie įvyko gamtoje su pradžia ruduo

pasakykite mums eilėraštyje Angelina.:

skaito eilėraštį.

Dailininkas Ruduo raižo kraštovaizdį,

Savo rankose yra paprastas pieštukas,

Daro juos sklandžiai lietaus ir vėjo,

Ir šiluma nuo degančio ugnies stebuklo.

Rugsėjis su savo pora dažais nuotrauką,

Į krepšį pateikia savo grybus ir riešutus,

Lapai valgo laukus ir pievas,

Ir visų diskų ant šių krantų paukščiai.

Dailininkas Rudens baigiant eskizą,

Aš įsivaizdavau, kad ji buvo Aivazovsky,

Ir jo pieštukas pasikeitė šepečiu,

Taigi, kad sultingi dažai, tokie kaip jūra.

Vaikinai, kurie traukia menininką šioje eilėraštyje Kritimas(peizažas)

peizažas(vaikų prielaidos) (Landscape yra nuotraukoskai pavaizduota gamta.)

Kas atkreipia peizažai. \\ T? (Menininkai- kraštovaizdžio žaidėjai)

Vaikinai, pažiūrėkite, kiek nuotraukų, kaip nustatyti, kuris yra pavaizduotas peizažas, jūs padėsite? (Vaikai pasirenka nuotraukas su vaizdu kraštovaizdis)

Pasakykite man, vaikinai, kokiu metų laiku pavaizduota nuotraukose? (kritimas) . Kaip tu atspėjai? (Menininkas naudoja geltoną, raudoną, rudą, oranžinę, žalias spalvas). Kokie dažai yra daugiau? (geltona, oranžinė, ruda). Pažvelkime į nuotraukas. Ką galite pasakyti apie tai, kaip menininkas dedamas ant jo ar kitų elementų kraštovaizdis? \\ T Pasakyk man, kodėl medžiai yra dideli čia, ir čia yra mažos? (Nes šie medžiai yra artimi mums, ir tai yra toli) Ir tai, ką jie vis dar skiriasi (aišku piešimo filialai, lapai ir davė vieną vietą, medžiai atkreiptas. \\ T Netoli lakšto lapo apačioje, tačiau atstumo medžiai yra išdėstyti virš ir mažiau).

Tai, ką ji yra kritimas? (vaikų prielaidos)

Vaikinai, ir jums patinka kritimas? \\ T Nei? (vaikų atsakymai)

Pavyzdžiui, man patinka vaikščioti ant kritusių lapų kaip aukso kilimas. Ar ne, ruduo yra labai gražus? \\ T Kaip jei. \\ T geras vedlys nudažė viską aplink ryškias spalvas.

Vaikinai netrukus baigsis rudenį ir ateiti, kas sezonas? Ir kaip išgelbėti grožį rudens prigimtis ? \\ T Ką mes galime padaryti, kad mūsų darbas primins ruduo? \\ T Jūs nenorite būti šiek tiek vedlio ir nupieškite rudens kraštovaizdį. Sutinku? Kur mes galime rasti būtiną piešimo medžiagos. \\ T. (mieste). Tada mes einame į kūrybinę dirbtuvę.

Vaikinai, vyksta už nuostabių.

Vaikinai, pažiūrėkite, ar viskas yra būtina rudens kraštovaizdis. Ateikite ir pasirinkite norimas garso spalvas rudens kraštovaizdis.

Darbo būdų paaiškinimas.

Kad nebūtų dublikatų brėžinių, šou yra pagamintas ant tapetų lapo, elementai rodomi mokytojas ne bendra kompozicija, bet kaip atskiri elementai)

Norėdami pradėti, turime nustatyti horizonto liniją. Kodėl jums reikia, ką atskirti šią liniją? (Delimit, kur jis bus dangus ir kur žemė) (Tai yra įsivaizduojama linija, kur atrodo, kad žemė yra prijungta prie dangaus (atkreipia) . Norėdami tai padaryti, mes nuvažiuosime ir praleidžiame liniją. Dabar mes traukiame dangų su jumis. Norėdami tai padaryti, mes imame dažų šepečius, lojering balti dažai Ir nuvalykite jį ant popieriaus lapo, pridėkite dar du spalvas pagal savo norą, priklausomai nuo to, ką norite pavaizduoti danguje. Pavyzdžiui, geltona ir mėlyna, arba galite pridėti rausvą ar violetinę, ir greitai tepkite drėgną šluostę be dažų džiovinimo, dangus yra paruoštas. Kita toniruem maža dalis Lapas, vaizduojamas žolė geltona dažai, Tada žalia, galite pridėti rudą ir patrinkite drėgnu skudurėliu.

Siekiant nupieškite nuotolinį planąMums reikės platų šepečių ir dviejų, trijų spalvų. Vienu metu įjungiame šepetėlį, šiek tiek geltoną, šiek tiek žalią ir šiek tiek mėlyną ir reguliavimo metodą palei horizonto liniją, mes judame su pykinimu, tada žemyn. Norint, kad muitinė būtų kaip tikra mes esame šiek tiek, drėgnas audinys su įtempimu apatinėje miško juostelėje. Atstumas yra paruoštas. Siekiant piešimas Medžio kamienas mes paimame vidurinįjį puokštę, gausite dvi spalvas, kurios vaizduojame medžio žievę ir Šviesos judesiai, atsipalaidavę, plaukai turi sau, šepetys nuskaito ir todėl šakos nėra lygiagrečios žemei. Kokias spalvas galima naudoti piešimo kamieno beržas? \\ T Medis lieka papildyti karūną, tiesiog įgykite dvi spalvas vienu metu, pavyzdžiui, geltonos ir žalios spalvos, ir mes galime pridėti šiek tiek oranžinės. Siekiant piešimas Krūmas taip pat įgyja keletą atspalvių, pavyzdžiui, baltos, geltonos, oranžinės arba geltonos, oranžinės ir žalios spalvos, o aplink beržą įdėti spaudinius. Mes lieka nupieškite filialą, Mes įdarbiname dvi spalvas, pavyzdžiui, rudos ir juodos ir šviesos vertikalūs smūgiai rodo šakeles. Mes papildome mažus smūgius, žyminčius žolę. Jūs galite pridėti medžių ant vidurinio plano. Čia jie bus šiek tiek mažesni nei medžiai.

Prieš tęsdami iki reikia paruošti pirštusKurie laikys pirštų gimnastiką.

Nepriklausomas vaikų darbas.

Vaikai tinka stalams, kur yra įvairių vaizdinių medžiagų ir pradėti darbą.

(Muzikos proceso priežiūra piešimas P.. I. TCHAIKOVSKY. « Rudens daina» Nuo ciklo "Seasons".)

Galutinė dalis. Darbo analizė.

Dabar, vaikinai, pažvelkime į savo darbą.

Žiūrėkite, kas turi ryškiausią ruduo pasirodė? \\ T Tamsiausias, niūrus dangus? Labiausiai debesuota peizažas? \\ T PSO atkreipė daug medžių? \\ T PSO atkreiptas. \\ T Gražiausias medis?

Paaiškėjo, kad perteikė vaizdą rudens kraštovaizdis?

Ką daryti su mūsų darbais? (Nustatyti parodą)

Kaip paskambinate parodai? (vaikų pasiūlymai)

Ačiū vaikinai už darbą, buvau labai įdomu

Valstybinė valstybinė institucija Samaros regionas "PABRINĖS SOCIO-REHABILITACIJOS CENTRAS

Santrauka

Klasės meno ir estetinio išsilavinimo su netradiciniais brėžinių metodais pagal temą pagalba: " Vėlai rudenį»

Pedagogas:

LELAH E.G.

Tikslas: Šviesti susidomėjimą menu puiki veikla, gebėjimas pamatyti gamtos grožį.

Užduotys:

    Įveskite vaikus su Issac Iljich Levitan nuotrauka « Auksinis rudenį» .

    Pritvirtinkite gebėjimą atkreipti skirtingus netradicinius metodus (piešimas ant žaliavos, pūtimo, klijavimo kempine, įdėdami vaizdą per lapą.

    Sukurkite kūrybiškumą, vaizduotę, gebėjimą naršyti popieriaus lape.

Naudotos technologijos: Tsor, šildymas geriausiai.

Medžiaga ir įranga:

Nuotrauka I. Levitan. "Auksinis ruduo" , lakštai tonuoto popieriaus, guaše, paletė, vamzdžiai pučia, servetėlės, paralyon kempinės.

Kelionių kursas:

I.. Organizuoti laiką.

Pažvelkite į langą. Kas yra metų laikas dabar? (kritimas). Kodėl?

Kokius rudens požymius žinote?

Taip, dabar rudenį. Lapai beveik visi opal. Šiandien nuėjau į vaikų darželį, lapai buvo maloniai nuskusti po kojomis. Norėjau pakelti informacinį lapelį ir atvesti jį čia. Šis lapas nebuvo įprastas, bet paslaptingas.

Ii.. Kontroliuoti pradinį žinių lygį.

Klausykitės mįslės:

Visi niūrus gamtos veidas:
Soooed sodai
Paimkite miškus,
Paukščių balso krūva

Lokio žiemojėlyje sumažėjo
Ką atėjo į mus?

(Lapkričio mėn

Tai teisinga, tai yra trečiasis rudens mėnuo. Ką dar žino rudens mėnesiai?

III.. Mokymo etapas.

Pažvelkite į lentą, ką tu čia matai? Tai yra paveikslų reprodukcijos. Kuris iš šių paveikslų yra pavaizduotas ruduo? Šis Issaca Iljich Levitan, kuris yra vadinamas "Auksinis ruduo" . Ką matote ant jo? (gamta). Taip pat yra ir kitų paveikslų.

Iseak Ilich Levitan, kuris nudažė šį paveikslėlį, labai mėgstu piešti gamtą. Jis buvo garsus menininkas.

Pavargęs? Leiskite šiek tiek pailsėti.

Fizminutka.

Įsivaizduokite, kad esame rudens miškai ir eikite palei kelius. Čia mes sustojome ir:

Rankos iškeltos ir sukrėstos
Tai yra medžiai miškuose.
Rankos sulenktos,
Šepečiai shook.

Vėjas smūgiauja ant Ros
Rankoje
Sklandžiai įgyvendinamas
Šis paukščiai yra į pietus.

Kaip jie sėdi, taip pat rodo
Sparnai sulankstyti atgal.

Vaikinai, įsivaizduokite, kad esate visi menininkai. Jei esame menininkai, ką mes pažadiname daryti? (dažyti) Kaip? Ką galime padaryti?

Kas mums padės? (Mūsų padėjėjas - vamzdis) Ką galima su juo padaryti? (medžiai). Kaip? (Tai yra technika - pučia).

Pradėjome piešti.

IV.. Nepriklausomas darbas.

Individuali pagalba tiems, kurie ne visai neveikia.

V.. Pasiekto žinių lygio kontrolė.

Pažvelkite į savo nuotraukas, ką darėte? Ir ką gausite nuotaikos nuotraukos? Ar tai labai liūdna, tiesa? Kodėl? (Medžiai stovi be elegantiškų aukso suknelių). Kokie yra medžių medžiai? (Lapai) Mūsų magija kempinė mums padės. Kaip? (Technika - brėžinys su kempine)

VI.. Rezultatas.

Ką mes šiandien padarėme? Kaip? (metodai) Ir padarykime didžiulį mišką iš visų jūsų paveikslų. Atlikite visus savo darbus čia. Kas buvo gražus, stebuklingas, elegantiškas, rudens miškai. Visi medžiai šiame miške yra labai gražūs. Ar jums patinka rudens miškas? (Taip) Ir aš tikrai patinka! Štai ką gerai yra geri menininkai!

Santrauka piešimo pamoką vaikams 5-6 metai "Vėlyvas rudens"

Autorius: Firsova Olga Vladimirovna, pedagogas Maskva gbou gimnazija 1569 "Constellation" korpusas 9 (vaikų darželis №1267, Maskvos miestas.
Darbo aprašymas: Siūlau atkreipti dėmesį į abstrakčias vyresnio amžiaus grupių klases vaikų darželis "Piešimas naudojant netradicinę piešimo įrangą - klaakografiją" vėlyvas rudenį ". Šiame darbe vaikinai susipažins su netradicinis technikas Piešimas į kleasografiją ir išmokti piešti guašalo kraštovaizdį be šepetės pagalbos. Tai metodinis darbas gali būti naudojami vaikų darželių mokytojai (vyresnysis ikimokyklinis amžius). Vaikai tikrai mėgsta naudoti skirtingi metodai Darydamas kūrybinis darbas. Vaikai rodo fantaziją, jie plėtoja vaizduotę, tobulinami techniniai įgūdžiai.
Švietimo sritis: meninis kūrybiškumas
Integracija Švietimo regionai : Pažinimas, bendravimas
Tikslas. \\ T: Supažindinti vaikus su "Klyaxography", susidomėjimas netradiciniais brėžinių metodais, plėtoti kūrybiškumą, vaizduotę. Saugios žinios apie vėlyvo rudens požymių, plėtoti kvėpavimo sistemą. Kalbos įjungimas. Žodyno praturtinimas: blots, Kleaxography.
Medžiagos. \\ T: A4 lapai už kiekvieną vaiką, paprastą pieštuką kiekvienam vaikui, stiklainiai su vandeniu, kiekvienam vaikui mėgintuvėliai, kempinės kiekvienam vaikui, dažai guašai, tušas arba skystas veislinis guašas (KLEX), plastikiniai šaukštai arba pipetės, medvilnės tamponai, servetėlės \u200b\u200brankoms.

Progresas:

Vaikai, pasakykite man, prašau, koks metų laikas mes turime už lango? (Rudenį)
- rudens arba jo pabaigos pradžia? (Pabaiga)
- Kodėl taip manai? Kokius rudens požymius galime stebėti dabar? Kas pasikeitė gamtoje? (vaikų atsakymai)
- Taigi, mes galime pasakyti, kad vėlyvas rudens langas?
- Ar norėtumėte atkreipti? Ką jums labiausiai patinka piešti?
- Dabar aš jus išmokysiu, kaip atkreipti rudens dažus be šepečio pagalbos.
- Pradėti, piešti foną (tuo pačiu metu paaiškinant ir vadovaujant): įdėkite lapą, kaip jums patinka daugiau, piešti paprastas pieštukas vos ryškus horizontų linija. Pagalvokite, kokios spalvos yra rudens danguje? Paimkite kempinę, šlapias ir pakaitomis taikyti dažus su kempine horizontaliais tepiniais virš horizonto linijos. Dabar įsivaizduokite, kokios spalvos gali būti žemėje žemėje horizontali linija. Taip pat taikomos horizontalios tepinės.
- Patikrinkite, ar jūsų brėžiniuose nėra tuščių vietų.
- Dabar atrodo atsargiai, kaip aš pavaizdavau medį (parodyti, vaikai tiesiog žiūrėti). Aš subraižau šaukštą su skystu guašu ir lašeliu žemiau horizonto, paaiškėjo blotai. Dabar aš paimsiu vamzdelį ir "pūtimą" nuo medžio barelio ir šakų paplūdimių, siųsti vamzdelį iš apačios į viršų ir ant kamieno pusės. Pažiūrėkite, kas atsitiko. Šis piešimo metodas vadinamas "Klyaxography", t. Y. Blots arba iš Klex.
-Teer išbandykite save. (Pagalba vaikams pasiūlyti taip geriau).
- Pažvelkite skirtingi medžiai Tu turi!
- Vėliau rudenį yra sniegas? Ir lapai ant medžių?
- Tai teisinga, sniegas gali nukristi, retas džiovinti lapai lieka ant medžių.
- Paimkime medvilnės lazdeles ir pieškite sniegą arba džiovintus lapus ant šakų. Taip pat galima kažką padaryti, ir jūs galite kažką.
Vaikai traukia. Tada visi brėžiniai renkami vienoje vietoje (paroda).
- Žiūrėkite, visi brėžiniai skiriasi vienas nuo kito. Kas prisimena, kas vadinama technika, kurioje mes nudažėme? (Klyaxography) nuo to, ką mes nudažėme medžiai? (blot). Ar norėjote atkreipti blotį? Štai kokie nuostabūs piešiniai pasirodė su mumis be šepečiu!

Viktorija Sacharov
Parengiamojoje grupėje "vėlyvojo rudens" klasių piešimo klasių santrauka

Užduotys:

paskambinkite susidomėjimu vaikams vėlyvas rudenį, Plėtoti gebėjimą emociškai išsiblaškęs liūdesio nuotaiką, liūdesį perduodama eilutėse. Sukelti norą išreikšti šią sąlygą, naudodami spalvą kraštovaizdžio figūra; Mokymasis dirbti su paletėmis, sudaro spalvų gamą, Gaukite pilkos kurčiųjų, gyvenamųjų tonų. Pritvirtinkite medžių ir krūmų vaizdo įgūdžius be lapų.

Švietimo aplinka:

tapybos serija " Kritimas", kraštovaizdžio lapai, guašas, paletė, šepečiai skirtingi dydžiai, vanduo, servetėlės.

Preliminarus darbas:

pokalbis O. vėlyvas rudenį, jo ženklai, paveikslų peržiūra, eilėraščių įsiminimas, stebėjimai pasivaikščiojimams.

Kelionės kursas.

Vaikinai, klausyk poemos A. PLECHEYEV ir pagalvokite apie tai, kas ruduo sako autoriui:

Gręžimo vaizdas!

Debesys be galo.

Lietus ir užpilkite

Pudeliai prie verandos.

Chashy Rowan.

"Moknet" po langu

Žiūri į kaimą

Rimta vieta.

Ar esate laimingi iš šio vaizdo, nubrėžta poetas?

Tai yra kitoks kritimas! Jis yra ryškus, elegantiškas, tada tylus, liūdnas, sieros. Šiandien mes būsime nupieškite tokį rudenį. Kokius dažus jums reikia - šilta, ryški ar šalta, pilka?

Pažvelkite į paveikslėlį su vaizdu vėlyvas rudenį. Koks spalvotas dangus? - kas yra medžiai?

Dabar pasakysiu, kaip gauti netikslius dažus. Turite paletę ant jūsų stalai, menininkai daro dažus ant tokių paletės. Ir jūs tai padarysite. Gauti rimti dažai Būtina pridėti šiek tiek juodų dažų į baltą. Jei būsite atkreipti debesis, Paimkite mėlyna dažai Ir pridėkite šiek tiek juodų ir baltų dažų į jį, maišykite juos ant paletės. Žolės spalva vėlai rudenį Taip pat prarado ryškumą - tai ruda. Paimkite žalias dažus ir pridėkite šiek tiek geltonos ir rudos - tai pasirodo rudos spalvos.

Taigi, pirmiausia reikia padaryti norimus dažus ant paletės ir tada nupieškite jį ant lapo. Pagalvokite apie savo nuotrauką ir eikite į darbą.

Pabaigus studijas piešimas. \\ T Darbas yra nustatytas.

Tikslas : Plėtoti vaikų meninius ir kūrybinius gebėjimus.

UŽDUOTYS :

pristatyti naująnetradicinis piešimo metodas - spausdinkite su lapais ;

skatinti vaikus perduoti funkcijasruduo medžiai Pasiekti išraiškingumą su spalva;

tęsti darbą praturtinant žodynas, stiprinti vaikų būdvardžių kalbą, konsoliduoti koncepciją"peizažas" ;

pagerinti mažą rankų judrumą;

pakelti gebėjimą rasti nestandartiniai sprendimai Kūrybinės užduotys;

emocinis reagavimas į grožįruduo .

Įranga. \\ T : Balta popieriaus lapas A4 formatas, guašas, akvarelė, 2Šepetėlis : riebalų skaičius 5, bankas su vandeniu, servetėlėmis, medžių lapais(ąžuolo, pelenų, drebulės ir kt.) Baltojoje knygoje yra visi mėginio vaikai. Muzikos įrašymas P. I. TCHAIKOVSKY« Kritimas » Nuo ciklo"Seasons" ; Paveikslų atkūrimas I. Levitan"Golden. kritimas » , I. Grabar"Rowan" , I. Ostrukhova."Golden. kritimas » ir tt; Z. Fedorovskaya eilėraštis« Kritimas » .

Preliminarus darbas : - stebėti medžius pasivaikščiojimu; - Pažintis S.netradicinis. \\ T Meninės - grafikos metodaipiešimas. \\ T , pavyzdžių peržiūra; - Kalbėkite apie ženklusruduo; Numatomas apsaugotas lapas (padarė visą brėžinį) .

Perkelti:

Pedagogas : - Vaikinai visais metų laikais mūsų gamta yra graži, tačiau yra vienas metų laikas, kuris suteikia mums ypatingą grožį. Šiuo metu gamta mirksi paskutinį kartą Daugiaspalviai dažai užmigti iki pavasario gilaus miego.

Vaikinai, kas yra metų laikas?

Vaikai : Kritimas .

Ir kas vykstakritimas ?

Vaikai : - Pradedant, auksu, vėlai.

- Ruduo Įvairūs , tada ryškus elegantiškas, tada liūdna ir pilkaruduo sako daug Poetai rašė apie ją savo eilutėse,dažytos menininkai tapyba. .

Vaikai Kas yra nuotraukos apie gamtą?

Vaikai : -Peizažas.(Rodyti skaidres su nuotraukomis)

Vaikai, ar norite keliauti?

Taip!

Šiandien mes eisime su jumis į karalienės magišką miškąRuduo . Uždarkime savo akis ir judate ten.(Vaikai uždaro savo akis, muzikos garsus)

PedagogaiKritimas : Aš turiu derlių,

Vėl sėja

Aš siunčiu paukščius į pietus,

Medžiai nusirengia

Bet mes neliečiame Kalėdų eglutės,sOSSEL . Kas aš esu -…

Vaikai : - Kritimas

Pedagogas :

Ir dabar vaikinai aš perskaičiau jums eilėraštį:"Vasaros flies" :

Ryte einame į kiemą

Lapai lietus lietus,

Po kojomis

Ir skristi, skristi, skristi. .

Pathinks Fly.

Su vorais viduryje,

Ir labai iš žemės

Skrido kranai.

Visi muses!

Tai turi būti

Patenka į mūsų vasarą!

Pedagogas -:

Kokia nuostabi eilutė. Ir žaiskime su jumis šiek tiek, įsivaizduokite, kad mesrudens lapai !

Fizkultminutka. Lankstinukai

Mes esame lapairuduo ,

Mes sėdime ant šakų. Nubaudė vėją.(Rankos į šoną.)

Mes skrido, mes skridome

Ir žemėje tyliai atsisėdo.(Atsisėdo.)

Vėjas vėl atėjo

Ir palieka viską.(Sklandžiai nukreipkite rankas virš galvos.)

Skyla, vilna

Aš vėl sėdėjau ant žemės.(Vaikai sėdi vietose.)

Pedagogas:

Žinote, aš galiu piešti lapus skirtingos spalvos!

Norite, kad jus mokysiu?

Vaikai : -YES!

Ir pradėti savo darbą, mums reikės albumo lapųparuošta , tonuotas!

Pažvelkime į lapus, pasakyk man, kokie šie lapai?

Vaikai : Nuo ąžuolo, ąžuolo, su klevo, klevo ...

Pedagogas : - Guard, leiskite nustebinti mūsųkritimas Ir atkreipkite nuostabius kraštovaizdžius už ją! Bet pirmiausia prisiminkite, kasnetradiciniai piešimo metodai, kuriuos jau žinome ? Vaikai : - Mes galimenupieškite pirštą , delnu, spausdinkite su putų guma, sutraukta popieriumi, drėgnas popierius, spausdinkite su lapais.

Pedagogas : - Toby.nupieškite mūsų ruduo peizažai Šiandien naudojame keliąpiešimas - spausdinti su lapais .

Pedagogas :

Jei kruopščiai pažvelgsite į lankstinukus, tada kiekviename iš jų galite pamatyti mažą medį, pats informacinis lapelis yra panašus į medžio karūną, lapų viduryje eina apgyvendinimui, iš kurių daugiau subtilesnis apgyvendinimas tęsiasi šonuose. Kamolių lapo apačioje jis primena medžio kamieną. Dabar aš parodysiu, kaip spausdinti lapų pagalba. Už taimums reikia : 1) Paimkite bet kurį lapą, kad jį padengtumėte dažais(geltona, raudona, oranžinė, ruda) . Galite padengti pusę lapo vienoje spalvoje ir antrajame. Mes taikysime dažus storu šepečiu, o ne paliekant tuščius vietas. 2) dažytos lapo pusės turi būti įdėta ant kraštovaizdžio lakšto, statrets žemyn ir uždarykite jį tvirtai prie popieriaus su servetėlėmis. 3) Tada atidžiai paimkite lapą už auginių ir nuimkite jį nuo popieriaus lapo paviršiaus.

4) Paimkite kitą lapelį, dažykite jį į kitą spalvą ir spausdinti šalia pirmojo.

5) Ir taip visi lapai.

Pedagogas : - Ir dabar jūs atkreipiate savo medžius.

Bet tai jums reikia ištiesti pirštus.

Pirštų gimnastika :

"Vėjas, vėjas, breeze"

Vėjas miške vaikščiojo, vaikas atlieka lygius delnus

Laikomi vėjo lapai : bangos panašūs judesiai.

Čia yra ąžuolas, vaikas sulenkia vieną pirštą.

Čia yra klevas, vaikas pakelia rankas ir sklandžiai

Čia yra Rowanas, iškirpti, nuleidžia delnus ant stalo ar kelio.

Čia - iš beržo, auksinės.

Čia - paskutinis puslapis Su Osinka.

Vėjas išmeta kelią

Vaikai sėdi prie stalų ir piešti, garsina šviesą, ramią, muziką. Pedagogas atlieka individualų darbą.Pedagogas : - Mūsų kraštovaizdžiai yra beveik pasiruošę. Vaikų baigti darbą, pedagogas padeda tiems, kurie tai sunku.

Pedagogas:

Ir ką tu jauni vaikinai gražūs brėžiniai Tu turi. Padarykime savo paveikslų parodą, kai ateis kiti vaikai, jie matys jūsų nuostabius brėžinius!

Darbo analizė :

Pedagogas: - Ką manote, kas gavo labiausiai ryškus vaizdas? \\ T Kas turi tankiausią mišką? Kas turi labai aukšti medžiai? \\ T Kuris tadanetradicinis naudojamo piešimo metodas ?

Rezultatas. Pedagogas:

Tu visi gerai padaryta, jūs visi bandėte, už kuriuos aš paruošiau dovanų, manoautuniniai obuoliai Pagalba!( Ruduo platina obuolius )